Туризм

Туризм

Ваші клієнти подорожуватимуть більше

Дозвольте вашим клієнтам не заощаджувати на відпочинку! З власною кредитною карткою турфірми вони зможуть подорожувати частіше і не зважати на ціну туру. До того ж, їм більше не доведеться оформлювати кредит перед кожною поїздкою – картка з кредитним лімітом видається один раз і діє 5 років, а, отже, нею можна користуватись знову і знову. Натомість туристична фірма не несе жодних фінансових ризиків, адже отримує з картки повну вартість туру одразу. Кредит клієнт виплачує не турфірмі, а CardService.

Збільшуйте власний дохід завдяки кредитній картці турфірми!

Будуйте лояльність
Будуйте лояльність

Ваші клієнти оцінять вашу довіру до них. Процедура отримання картки дуже проста і не схожа на банківську – клієнт має лише заповнити анкету та одразу отримує картку, якою може в цей же день розрахуватися за покупки. Власна кредитна картка забезпечить лояльність клієнтів і вони повертатимуться до вас знову і знову.

Заробляйте
Заробляйте

Згідно зі статистикою, власники кредитних карток витрачають більше, ніж ті, хто розраховується готівкою. Надаючи своїм клієнтам кредит, ви значно збільшите суму середнього чеку. Власна кредитна картка – це абсолютно безпечний інструмент для збільшення прибутку вашого магазину. Без жодних фінансових ризиків.