Фітнес

Фітнес

Підвищуйте конкурентні переваги разом з кредитною карткою фітнес-клубу

Як примусити потенційних клієнтів обрати саме ваш спорт-клуб з-поміж багатьох інших? Запропонуйте їм те, на що вони чекають – можливість купувати абонементи в кредит. Власна кредитна картка фітнес-клубу – це новий рівень лояльності і довіри клієнтів. З цією карткою можна купувати абонементи, сплачувати додаткові послуги клубу, купувати спортивні товари, які ви пропонуєте клієнтам. 

Ваші клієнти будуть вдячні за можливість отримувати ваші послуги в кредит!  

Будуйте лояльність
Будуйте лояльність

Ваші клієнти оцінять вашу довіру до них. Процедура отримання картки дуже проста і не схожа на банківську – клієнт має лише заповнити анкету та одразу отримує картку, якою може в цей же день розрахуватися за покупки. Власна кредитна картка забезпечить лояльність клієнтів і вони повертатимуться до вас знову і знову.

Заробляйте
Заробляйте

Згідно зі статистикою, власники кредитних карток витрачають більше, ніж ті, хто розраховується готівкою. Надаючи своїм клієнтам кредит, ви значно збільшите суму середнього чеку. Власна кредитна картка – це абсолютно безпечний інструмент для збільшення прибутку вашого магазину. Без жодних фінансових ризиків.