Декор, товари для дому

Декор, товари для дому

Інтер’єр мрії з карткою HomeCard

Зробити удома ремонт, прикрасити оселю, змінити інтер’єр, придбати нові меблі – все це можливо з кредитною карткою HomeCard. Приєднуйтесь до програми HomeCard та дозвольте вашим клієнтам втілити свої мрії у життя. Кредитний ліміт, доступний на картці, може бути використаний лише в магазинах, які є партнерами програми HomeCard.


Власна кредитна картка – це абсолютно безпечний інструмент для збільшення прибутку вашого магазину. Без жодних фінансових ризиків.


Дізнайтеся, як стати партнером програми на сайті HomeCard

Будуйте лояльність
Будуйте лояльність

Ваші клієнти оцінять вашу довіру до них. Процедура отримання картки дуже проста і не схожа на банківську – клієнт має лише заповнити анкету та одразу отримує картку, якою може в цей же день розрахуватися за покупки. Власна кредитна картка забезпечить лояльність клієнтів і вони повертатимуться до вас знову і знову.

Заробляйте
Заробляйте

Згідно зі статистикою, власники кредитних карток витрачають більше, ніж ті, хто розраховується готівкою. Надаючи своїм клієнтам кредит, ви значно збільшите суму середнього чеку. Власна кредитна картка – це абсолютно безпечний інструмент для збільшення прибутку вашого магазину. Без жодних фінансових ризиків.