Автосервіс

Автосервіс

Кредитна карта автосервісу - реальна можливість істотно збільшити дохід СТО

Іноді через брак коштів ремонт авто доводиться відкладати на потім. Аби ваші клієнти не чекали, коли з’являться гроші, запропонуйте їм картку автосервісу з кредитним лімітом. Цією карткою клієнти зможуть оплачувати ремонт авто або купувати автозапчастини в кредит на 2, 3 або 6 місяців. При цьому автосервіс не несе жодних фінансових ризиків, адже отримує з картки повну вартість ремонту (або покупки) одразу. Кредит клієнт виплачує не автосервісу, а CardService.

Збільшуйте власний дохід завдяки кредитній картці автосервісу!

Будуйте лояльність
Будуйте лояльність

Ваші клієнти оцінять вашу довіру до них. Процедура отримання картки дуже проста і не схожа на банківську – клієнт має лише заповнити анкету та одразу отримує картку, якою може в цей же день розрахуватися за покупки. Власна кредитна картка забезпечить лояльність клієнтів і вони повертатимуться до вас знову і знову.

Заробляйте
Заробляйте

Згідно зі статистикою, власники кредитних карток витрачають більше, ніж ті, хто розраховується готівкою. Надаючи своїм клієнтам кредит, ви значно збільшите суму середнього чеку. Власна кредитна картка – це абсолютно безпечний інструмент для збільшення прибутку вашого магазину. Без жодних фінансових ризиків.