Хто ми?

Процесінг-центр CardService – єдина в Україні компанія, що спеціалізується на обслуговуванні програм кредитування фізичних осіб за технологією private label credit cards - монобрендових кредитних карток магазинів.

В світі ця технологія є дуже популярним та дієвим інструментом збільшення продажів. На сьогоднішній день у США магазинами видано 175 млн. власних карток. Серед найбільших мереж, які мають власні кредитні картки: GAP, American Eagle, Walmart, Dillard's, Saks Fifth Avenue, J.Crew та інші. За статистикою кожна третя покупка у цих мережах здійснюється саме кредитною карткою магазина.


Збільшуємо продажі
Збільшуємо продажі

За рік гривня знецінилась на 200%, що призвело до стрімкого зниження купівельної спроможності українців. Власна кредитна картка дозволить вам збільшити кількість покупців і суму «середнього чеку» та повернути клієнтів, які через кризу зменшили кількість покупок.

Дозвольте вашим клієнтам купувати більше!

Підвищуємо лояльність клієнтів
Підвищуємо лояльність клієнтів

CardService пропонує такий продукт, який зміцнить стосунки магазина з клієнтом, підвищить лояльність до вашого бренду та посилить ваші конкурентні переваги на ринку. Знижок або бонусів сьогодні вже недостатньо. Додайте до своєї програми лояльності можливість купувати в кредит! Без банків та купи паперів – власною кредитною карткою магазина.

Зв’яжіться з нами аби дізнатися про умови співробітництва з CardService.