Хто ми?

Процесинг-центр CardService – єдина в Україні компанія, що спеціалізується на обслуговуванні програм кредитування фізичних осіб за технологією private label credit cards - карток лояльності магазинів з кредитною лінією для постійного покупця.


В світі ця технологія є дуже популярним та дієвим інструментом збільшення продажів. На сьогоднішній день у США магазинами видано 175 млн. власних карток. Серед найбільших мереж, які мають власні кредитні картки: GAP, American Eagle, Walmart, Dillard's, Saks Fifth Avenue, J.Crew та інші. За статистикою кожна третя покупка у цих мережах здійснюється саме кредитною карткою магазина.


Сьогодні CardService обслуговує більше ніж 100 кредитних програм для продавців різноманітних товарів та послуг - побутова техніка та електроніка, меблі, одяг та взуття, прикраси та аксесуари, туристичні путівки та авіаквитки, запчастини та послуги з ремонту авто, стоматологія та медичні послуги, та багато інших.
Збільшуємо продажі
Збільшуємо продажі

За останні роки знецінення гривні призвело до значного зростання цін та стрімкого зниження купівельної спроможності українців. Власна кредитна картка дозволить вам збільшити кількість покупців і суму «середнього чеку» та повернути клієнтів, які були змушені зменшити кількість покупок.

Дозвольте вашим клієнтам купувати більше!

Підвищуємо лояльність клієнтів
Підвищуємо лояльність клієнтів

CardService пропонує такий фінансовий продукт, який зміцнить стосунки магазина з клієнтом, підвищить лояльність до вашого бренду та посилить ваші конкурентні переваги на ринку. Знижок або бонусів сьогодні вже недостатньо. Додайте до своєї програми лояльності можливість купувати в кредит! Без банків та купи паперів – власною кредитною карткою магазина.

Зв’яжіться з нами аби дізнатися про умови співробітництва з CardService.